=

WITAMY W BIURZE RACHUNKOWYM LEDGER z SUWAŁK

Biuro Rachunkowe LEDGER blisko Ciebie w centrum Suwałk

Biuro rachunkowe LEDGER znajduje się w Suwałkach przy ul. Kościuszki 32, lok. 16. Oferujemy pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych bez względu na wielkość, rodzaj i skalę prowadzonej działalności. W ramach tych usług zapewniamy naszym Klientom bezpłatne doradztwo księgowe.

Nasze usługi rachunkowe świadczymy dla wszelkich form podmiotów gospodarczych: firm, fundacji, stowarzyszeń oraz wspólnot.
Doświadczenie, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie i indywidualne podejście pomaga nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów i sprawia, że jesteśmy w stanie służyć radą w dziedzinie księgowości jak również w sprawach kadrowo-płacowych.

Księgowość na najwyższym poziomie

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Dzięki temu relacje, które tworzymy z Klientami, są długotrwałe, a dzięki naszemu zaangażowaniu i dbałości w najmniejszych szczegółach, oparte na pełnym zaufaniu.

Doświadczone księgowe to Twój sukces

W naszej pracy jesteśmy bardzo elastyczni. Świadczymy bardzo szeroki wachlarz usług. Pracujące w biurze rachunkowym LEDGER księgowe mają duże doświadczenie w księgowości. Terminowo przygotowane dokumenty księgowe odbieramy prosto z siedziby Państwa firmy na terenie Suwałk. Doradzamy przy wyborze formy prawnej oraz najkorzystniejszej formy opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa satysfakcją.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – Biuro Rachunkowe LEDGER z Suwałk